Johtokuntien sos.dem. jäsenet

 

Tampereen Infra Liikelaitos
jäsenet:
Risto Ilomäki, pj
0500 625 791
ilomaki.risto@gmail.com

Anne Tervo
050 594 4502
anne.tervo@tampere.fi

varajäsenet:
Jari Tero
jartza2014@yahoo.fi

Tuula Pohjola
040 187 176
pohjolatuula@gmail.com

Tampereen kaupunkiliikenne Liikelaitos
jäsenet:
Joanna Leino, vpj
050 385 5655
jole@pispala.net

Johanna Santaniemi
040 1941 140
johannanoma@gmail.com

Pekka Kivekäs
pekka.kivekas@pp.inet.fi

varajäsenet:
Outi Mikkola
050 5973 434
outi.mikkola111@gmail.com

Risto Kajanto
045 636 2191
lasukajanto@gmail.com

Jari Paulamäki
044 790 6242
jap.paulamaki@gmail.com

Tampereen Vesi Liikelaitos
jäsenet:
Esa Kanerva, pj
040 515 2381
esa.kanerva@tampere.fi

Helena Nieminen
0400 432 305
helena.nieminen@tampere.fi

Erkki Salopino
0400 739 520
erkki.salopino@wippies.com

varajäsenet:
Ville Peltola
045 139 9965
ville.peltola@setlementtitampere.fi

Eija Kamppuri
050 377 7493
eijakamppuri@gmail.com

Mikko Soipio
050 5602 378
mikko.soipio@gmail.com

Sara Hildénin taidemuseon johtokunta
jäsen:
Jyrki Liikka
050 540 3397
jyrki.liikka@netti.fi

varajäsen:
Pilvi Kuitu
0400 433 722
pilvi.kuitu@kulttuuripiipoo.fi